Udrażnianie mechaniczne


 

Korzystanie z kanalizacji sanitarnej w budynkach jak i na zewnątrz budynków , sprawia że osadzają się w nich różnego rodzaju osady, nieczystości, tłuszcze. Z biegiem lat powoduje to zmniejszenie prześwitu rury i powstawania zatorów. Powstałe zatory są źródłem kłopotów dla mieszkańców jak i użytkowników budynków.

 

Mechaniczne udrażnianie kanalizacji, inaczej mówiąc przepychanie rur to powszechna forma dbania o przepustowość i czystość w instalacjach wewnętrznych, gdzie dochodzi do zatorów. Nasi pracownicy korzystają z urządzeń renomowanych firm. Jest to urządzenie firmy Rems, Rothenberger, Ridgid. Poręczne, silne, zwarte maszyny do szerokiego zastosowania przy czyszczeniu rur i kanałów. Szybkoobrotowa z łączonymi spiralami.

Udroznienie mechaniczne kanalizacji sanitarnej
Udroznienie mechaniczne kanalizacji sanitarnej

Podejmujemy się czasami niemożliwego..., tak jak w tym przypadku widocznym na zdjęciu. Udrożnienie kanalizacji sanitarnej od strony budynku niemożliwe, ze względu na zastosowanie w kanalizacji trójników z kontem prostym co powoduje że spirala zamiast w stronę studzienki wędrowała w górę do toalet i tak za każdym razem. Udrożnienie od zewnątrz metodą hydrodynamiczną, pod ciśnieniem niemożliwe. Żeby nie zostawić klienta z problemem zapchanej kanalizacji, postanowiliśmy podjąć wyzwanie, właz do studzienki niewielki a żeby było jeszcze trudniej, rura odprowadzająca ścieki znajduje się na głębokości około 4 metra. Jak widać na zdjęciu dla KRECIKA nic trudnego, cała operacja udrożnienia trwała około godziny. W sytuacjach pilnych, trudnych, kryzysowych czekamy na Państwa telefon

 

Pogotowie Kanalizacyjne KRECIK Spółka Cywilna

 

 

 

W sytuacjach pilnych, trudnych, kryzysowych czekamy na Państwa telefon 732 051 498 / 661 482 444 Nasza firma jest czynna24 godziny na dobę, jak i również w niedziele i święta.

Mechaniczne udrożnienie kanalizacji sanitarnej.
Mechaniczne udrożnienie kanalizacji sanitarnej.

 

 

 

 

 

 

Udrażniamy zlewozmywaki, umywalki, wanny, pisuary, toalety...