Nasza praca


Pogotowie Kanalizacyjne
Pogotowie Kanalizacyjne

 

 

Nasza firma jest czynna 24 godziny na dobę, jak i również w niedziele i święta. W sytuacjach pilnych, trudnych, kryzysowych czekamy na Państwa telefon 661-482-444 / 732-051-498

 

 

 

 

 

Wymiana spalonej pompy na nową która odprowadza wodę deszczową ze studzienki w garażu.

Studzienki telekomunikacyjne
Studzienki telekomunikacyjne

 

 

 

Wykonujemy na zlecenie firm telekomunikacyjnych i nie tylko, udrożnie kanalików w których biegną przewody w celu puszczenia kolejnego... w tym przypadku światłowodu.

Czyszczenie pionu kuchennego spiralą elektryczną z zastosowaniem różnych końcówek. Na sam koniec by mieć pewność że pion został dobrze wyczyszczony z zalegającego tłuszczu sprawdziliśmy kamerą inspekcyjną

Wymiana fragmentu kanalizacji sanitarnej w domu jednorodzinnym.

KRECIK Spółka Cywilna

 

 

 

 

 

Naprawa uszkodzonej rury w kanalizacyjnej

 

 

 

 

 

Montaż rewizji na pionie kanalizacji sanitarnej.

 

 

 

 

Po przeprowadzeniu inspekcji kanalizacji sanitarnej okazało się że fragment rury kanalizacyjnej jest zgnieciony oraz rozszczelniony, w tym miejscu powstawał często zator który zapychał tą kanalizację W celu naprawy rozkopaliśmy, udrożniliśmy oraz wymieniliśmy fragment rury.

 

 

 

 

Montaż rewizji na zewnątrz budynku, której wcześniej brakowało. W ten sposób w przyszłości jest możliwość udrożnienia kanalizacji sanitarnej jak i wyczyszczenia metodą hydrodynamiczną.

Usunięcie awarii pękniętego kolanka na zewnątrz budynku kanalizacji sanitarnej biegnącej do przydomowej oczyszczalni. Podczas usuwania awarii zdemontowaliśmy sztucer oraz uszkodzone kolanko, następnie troszeczkę to przebudowaliśmy... zamiast kolanka dodaliśmy trójnik oraz dodatkową rurę wychodząc do poziomu zero. W ten sposób klient uzyskał dodatkową rewizję która daje możliwość w przyszłości udrożnienia kanalizacji sanitarnej od zewnątrz bez konieczności udrażniania w budynku.

 

 

 

 

 

 

 

                 Wymiana WC kompaktu

klapy zwrotne
klapy zwrotne

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajmujemy się również montażem klap zwrotnych w kanalizacji...

Montaż klap zwrotnych.

Monitoring TV pionu kanalizacyjnego.

 

 

 

 

 

 Monitorink TV pionu kanalizacji sanitarnej w budynku trzy piętrowym

 

 

 

 

 

POGOTOWIE KANALIZACYJNE 24h Naszą główną specjalizacją jest czyszczenie, udrażnianie kanalizacji ciśnieniowe i mechaniczne. Inspekcja kanalizacji TV. Również wykonujemy drobne naprawy, jak i przeróbki kanalizacji.

 

Udrożnienie kanalizacji technicznej w jednej z masarni w naszym regionie.

 

 

 

 

Udrożnienie zlewozmywaków. Przed KRECIKIEM próbowało udrożnić dwie inne firmy bez powodzenia. KRECIKOWI się udało, nie było łatwo, rury były praktycznie w 100 % zaklejone tłuszczem. Wiedza, doświadczenie, upór oraz dobrej jakości sprzęt pozwoliły udrożnić oraz przeczyścić rury z tłuszczu zalegającego w kanalizacji.

Udrożnienie kanalizacji sanitarnej, pomiędzy studzienką a budynkiem mieszkalnym metodą hydrodynamiczną.

Usunięcie zatoru powodującego zapychaniu się kanalizacji sanitarnej. Po udrożnieniu, sprawdziliśmy kamerą inspekcyjną co powodowało od kilku dni w dzień w dzień zapychanie się tego odcinka, okazało się że przyczyną był dozownik z butelki. zastosowaliśmy odpowiednią końcówkę na sprężynę w celu połamania tego dozownika i przepchaniu go dalej aż do studzienki. Na zdjęciu 1; 2; 4 widzimy przeszkodę która powodowała zator. na zdjęciu nr 3 widzimy jak sprężyną mechaniczną dostaliśmy się do przeszkody. Na zdjeciu nr 5 już widzimy połamany przez nas dozownik który zepchnęliśmy do studzienki. Na koniec upewniliśmy się kamerą aż do samej studzienki by mieć pewność że już rura kanalizacyjna jest czysta.

 

 

Oczyszczalnia przydomowa
Oczyszczalnia przydomowa

Utrzymanie w bardzo dobrej kondycji oczyszczalni przydomowej.

Wypompowanie oczyszczalni przydomowej samochodem asenizacyjny‎m, wypłukanie całej oczyszczalni z osadu, wyczyszczenie pod ciśnieniem drenaży oraz wyczyszczenie pod cisnieniem rury kanalizacyjnej do budynku w celu zerwania tłuszczu, osadu który się zbiera z biegiem czasu w rurach. Na koniec inspekcja TV w celu sprawdzenia w jakiej kondycji jest kanalizacja sanitarna.

 

Oczyszczalnia Przydomowa

Wewnątrz Oczyszczalni przydomowej

Kanalizacja sanitarna od oczyszczalni przydomowej do budynku i w budynku

zapchana umywalka
zapchana umywalka

 

 

 

Najczęstrzą przyczyną rzypchania się umywalki łazienkowej są mydliny które się odkładają z czasem w syfonie jak i rurkach od zlewu wchodzące w pion kanalizacyjny. W takim przypadku wystarczy zdemontować syfon jak i rurki, dokładnie wyczyścic, przepłukać wodą a następnie złożyć. 

 

Nasza firma również, tam gdzie jest to możliwe udrażnia oraz czyszci kanalizację sanitarną oraz deszczową metodą hydrodynamiczną. W tym przypadku czyściliśmy kanalizację snitarna od studzienki do budynku. Prześwit rury był zaklejony w 60 procentach a miejscami nawet w 100 procentach. Udrożnienie ciśnieniowe pozwoliło w 5 minut udrożnić oraz wyczyścić rury kanalizacyjne z całego tłuszczu oraz innych osadów.