Czyszczenie ciśnieniowe metodą hydrodynamiczną


Urządzenie wysokociśnieniowe
Urządzenie wysokociśnieniowe

Czyszczenie ciśnieniowe zwane hydrodynamicznym, pozwala nam na utrzymaniu w dobrej kondycji kanały kanalizacji sanitarnej jak i deszczowej. Dzięki tej metodzie skutecznie czyścimy kanały jak i utrzymujemy je w dobrej kondycji, również to się dotyczy odcinków od szamb do budynków oraz drenaży oczyszczalni przydomowych. Czyszcząc zrywamy ze ścianek rur osady które ściągamy mocnym strumieniem wody w stronę studzienki. Przy zastosowaniu tej metody możemy dokładnie przygotować instalację do inspekcji lub naprawy.

 

 

Studzienka rozdzielająca od oczyszczalni przydomowej.
Studzienka rozdzielająca od oczyszczalni przydomowej.

 

 

 

 

 

Czyszczenie drenaży dwunastoletniej oczyszczalni przydomowej ze studzienki rozdzielającej. W tym przypadku drenaże były praktycznie w 100% zamulone osadem i już nie spełniały swojego zadania. Wyczyściliśmy metodą hydrodynamiczną każdy z trzech drenaży poprawiając ich kondycję.

rzepychanie oraz czyszczenie kanalizacji sanitarnej od szamba w strone budynku.
rzepychanie oraz czyszczenie kanalizacji sanitarnej od szamba w strone budynku.

Na zdjęciu mamy przykład, czyszczenia rury kanalizacyjnej z szamba w stronę budynku. dzięki tej metodzie rura została bardzo dokładnie wyczyszczona z osadów zwłaszcza z tłuszczu który nagromadził się na ściankach w dużych ilościach i w tym przypadku był przyczyną zatoru.

 

 

Na filmiku przedstawiamy efekt naszego czyszczenia kanalizacji sanitarnej, widzimy na ściankach rur dokąd sięgał osad. Dzięki naszemu czyszczeniu zostawiliśmy odcinek kanalizacji czysty a osad który ściągneliśmy do studzienek, wybraliśmy. Taka konserwacja pozwala utrzymać kanalizację sanitarną w bardzo dobrej kondycji.

Czyszczenie fragmentu kanalizacji sanitarnej dla jednej podlubelskiej gminy.